ONTMOET DE
THUISWERKACTIVISTEN

Jouke Zult — Creatief Strateeg

06 5239 2093
jouke@mistralmerkactivisten.nl

Jan Willem Wennekes — Impactstrateeg

06 4483 6363
janwillem@mistralmerkactivisten.nl

Chantal Poog — Ontwerper

06 4378 0510
chantal@mistralmerkactivisten.nl

Lisa van Os — Tekstschrijver

06 2750 4204
lisa@mistralmerkactivisten.nl

Rik Sijm — Marketingstrateeg

06 1348 5514
rik@mistralmerkactivisten.nl

Mark Bergsma — Projectmanager

06 4019 1316
mark@mistralmerkactivisten.nl

Iwan Post — Online Marketeer

06 1984 4565
iwan@mistralmerkactivisten.nl

Activistische opdrachtgevers

Buro Bries
Maatschappelijke impact

Corus Advies
Impact bij aanbestedingen en subsidies

Gemeente Groningen
Groningse Ondernemers Challenge

Spaak
Koffie & Koers

Groninger Ondernemers Challenge
Ondernemen met een maatschappelijke meerwaarde

Namber Administratie
Iedereen telt mee

Vereniging Impact Noord
Ondernemen met impact

ICBF
International Cargo Bike Festival

Let’s Gro / Gemeente Groningen
Circulariteitshub

Alexander
Impactwetenschappers

Buro Waai
Zinvol werken

Koffiestation
Koffie met een duidelijke afkomst

SIDN
Social Impact Day Noord

SER Noord-Nederland
Impact ondernemen

Timmerdorp Groningen
Vier dagen timmerplezier

Windkracht 5
Start-upprogramma sociaal ondernemen

Gemeente Groningen
Welkom in de Buurt

Martini Ziekenhuis
Vrienden van het Martini Ziekenhuis


De browser die je gebruikt is verouderd.

Zou je willen updaten?

Share